Sultangazi Rent A CAR

Sultangazi'de toplamda 7-8 tane araç kiralama firması var. Ama bu işi Profesyonel olarak yapan kim var derseniz şu çok profosyonel diyemem.

İçlerinde işine önem verenler var ama gerçekten kaliteyi tutturabilmiş, kurumsallaşabilmiş bir firma yok maalesef.

Hatta oto yıkamanın işinin yanı sıra oto kiralama işi yapanlar bile var. Ya da oto alım satımın yanında belki müşteri çıkar diye tabelasına oto kiralama diye "Rent a Car" yazanı da gördüm.Hepsiyle kontakt kurmuş değilim ama çok profesyonel değiller açıkçası.

Buradakiler daha çok "mahallenin araba kiralayıcısı" filan konumundalar. Öyle ki iki tanesi hariç diğerlerinin websiteleri bile yok. Sanki bakkalda ekmek satıyorlar :) abi bana ordan 3 günlüğüne bir dizel sar deftere yaz, babam parasını aysonu verecek.

O websitesi olanlardan birinin websitesi bir ara tek sayfa olarak yayındaydı şimdi ise baktım sadece domaini var :P Diğeri de iş olsun diye üç domain alıp aynı tasarım ve içeriği 3 sitede birden kullanan bir amatör firma ile çalışmış ya da firmaya düzgün bir ücret ödemediğinden firma böyle geçiştirmiş.


Bunun için sorunsuz ve her türlü hizmeti sunan  kurumsallaşabilmiş bir araç kiralama hizmeti için bu sayfada çıkan reklamlardaki firmaların uygun olabileceğini düşünüyorum.

Bununla birlikte araç kiralarken şartları okuyun, ve mutlaka olabildiğince fazla firmadan fiyat almaya bakın..